O Golden Gate najogólniej jak się da

Kilka słów o szkole, która wprowadziła nowoczesne nauczanie angielskiego do Ti Dżi :)

Ania

Ania Drewniak, cappo di tutti cappi :)

Szkoła Języka Angielskiego Golden Gate została założona w 1991 i jest własnością jej dyrektorów: Rafała Drewniaka i Anny Drewniak. Każdego roku uczy się tutaj kilkuset uczniów. Minimalny okres nauki wynosi jeden rok, chociaż wielu słuchaczy uczy się u nas nawet 10 lat.


Naszym celem jest połączenie wysokiej jakości nauczania z serdeczną atmosferą oraz indywidualnym podejściem do potrzeb każdego słuchacza. Sądzimy, że duży procent stałych słuchaczy: (60%-ponad 3 lata, 30%-ponad 5 lat) jest dobrym przykładem naszego zaangażowania.


Szkoła zajmuje drugie piętro dziewiętnastowiecznej kamienicy w centrum Tarnowskich Gór. Posiada sekretariat, pokój nauczycielski wyposażony w biblioteczkę metodyczną, komputer i kopiarkę, oraz 5 przestronnych, estetycznie umeblowanych i dobrze wyposażonych klas.


Poza nauczaniem języka angielskiego, Golden Gate angażuje się w życie kulturalne i społeczne Tarnowskich Gór organizując imprezy muzyczne, akcje charytatywne i inne działania skupiające tarnogórską młodzież.

GGSC2015

Dlaczego Golden Gate

Uczymy wyłącznie angielskiego, bo tylko na tym naprawdę się znamy! Za to potrafimy to robić dobrze. Stosujemy sprawdzone w praktyce metody, mamy wieloletnie doświadczenie, bardzo dobrych lektorów i idealne warunki do nauki na wszystkich poziomach.

Regularnie badamy postępy naszych słuchaczy. Większość kursów przewiduje 5 testów w roku. Na koniec każdego semestru słuchacz otrzymuje raport ze szczegółowymi ocenami i wskazówkami do dalszej nauki.

Każdy słuchacz, który uczestniczył co najmniej w 60% zajęć i zaliczył testy z minimalnym wynikiem 60% otrzymuje certyfikat ukończenia kursu. Pozostali słuchacze otrzymują zaświadczenie o uczestnictwie.

Poziomy zaawansowania naszych kursów dostosowane są do poziomów Rady Europy - Common European Framework. Nasi lektorzy to wyłącznie profesjonalni nauczyciele, starannie dobierani nie tylko pod kątem wysokich kwalifikacji zawodowych, ale również odpowiednich predyspozycji osobowościowych.

Ludzie

The Golden Gators

The Golden Gators to założony w 2006 roku zespół coverowy skupiający nauczycieli, uczniów i przyjaciół szkoły. Beatlesi, Michael Jackson, Stevie Wonder, Queen, Prince, Genesis - to tylko niektórzy wykonawcy, których piosenki znajdują się w repertuarze Gatorsów.

Charakterystyczną cechą stylu Gatorsów jest łączenie muzyki harcersko-biesiadnej z elementami niesamowitej techniki :) oraz duża dawka energii, humoru i dobrej zabawy jaką Gatorsi oferują publiczności. Kapela występuje kilkanaście razy w roku w tarnogórskich klubach i chętnie bierze udział w imprezach charytatywnych. Zapraszamy na koncerty!

The Prehistory of Golden Gate

93 94 3
2
19
93 94
18
20
4
14
22
15
10
1

View All
GGSC2015

Obozy letnie i zimowe

Od 1993 roku organizujemy letnie i zimowe obozy młodzieżowe. Nasze atuty to: dobre pomysły i doświadczenie w organizacji aktywnego wypoczynku młodzieży, doświadczona, dynamiczna i profesjonalna kadra opiekunów, lektorów i instruktorów, wyjątkowo bogaty program zajęć obejmujących zajęcia językowe, sportowe i artystyczne, uważna opieka (1 opiekun na 9-10 uczestników), dbałość o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników.

W ostatnich latach siedzibą obozów letnich jest Człuchów - malownicze miasteczko na Kaszubach miejscowość oferujące świetnie rozwiniętą bazę turystyczno-sportową (hala sportow, "Orlik", basen kryty, kąpielisko miejskie, park linowy, wypozyczalnia kajaków i rowerów wodnych, itd). To w połączeniu z naszym bogatym programem zajęć pozwala na organizację naprawdę fajnego wypoczynku dla dzieci i młodzieży.

W zimie proponujemy obozy jezykowo-narciarskie organizowane na Podhalu - wcześniej w Poroninie, a ostatnio w Murzasichlu. Narty, odrobina angielskiego i bogaty program zajęć dodatkowych to przepis na super zabawę podczas ferii zimowych.