Projektant gier komputerowych i planszowych, obecnie główny projektant w 11 bit studios S.A., wykładowca Politechniki Łódzkiej, projektant i wspólnik Kuźni Gier. Wcześniej pracował jako główny projektant w ATGames, CD Projekt RED, CD Projekt Red. Pracował m. in. nad grą Wiedźmin (The Witcher).
Nie wyobrażam sobie pracy, ani codziennego życia, bez angielskiego. Gry nad którymi pracuję są przeznaczone są na rynek światowy i większość ich odbiorców pochodzi z krajów anglojęzycznych lub zna ten język, więc równie często zdarza mi się czytać i pisać po polsku, co po angielsku.
Czytaj dalej
Magister ekonomii, Dyrektor Handlowy w Zakładach Górniczo-Hutniczych „Bolesław” S.A i Hucie Cynku Miasteczo Śląskie, członek Lead and Zinc Committee przy London Metal Exchange.
Golden, hmmm... to już kawał czasu, i dalej się trzyma. I angielski, i ludzie. Najpierw sam się tam uczyłem, potem uczyłem innych, nieustannie szlifując język z nejtiwami w Galerii pod czujnym okiem Rafała. Teraz mój syn uczy się w Golden, wnuki też tam poślemy.
Dziękuję wszystkim Goldenowcom i specjalne pozdrowienia dla Pani Ani!!!
Mieszkający w Sztokholmie konsultant z zakresu szeroko pojętej inżynierii. Doświadczenie w branży automotive zdobywał do tej pory m.in. w krakowskim centrum technologicznym Aptiv oraz sztokholmskiej Scanii. Absolwent inżynierii mechatronicznej na AGH w Krakowie.
Golden Gate towarzyszył mi w większym lub mniejszym stopniu przez całą edukację szkolną, rozpoczynając od podstawówki, kończąc na klasie maturalnej i przygotowaniu do egzaminu FCE. Przez resztę życia nie potrzebowałem już żadnych dodatkowych lekcji bo wykształcenie, które tam otrzymałem z łatwością pozwoliło mi przejść przez studia i wszystkie rozmowy kwalifikacyjne, codzienną pracę, aż ostatecznie do zamieszkania w Skandynawii bez znajomości języka lokalnego. Zaszczepili we mnie miłość do "Przyjaciół", "Last Christmas" i "Pulp Fiction" od najmłodszych lat. Gdyby nie GG z całą pewnością nie byłoby mnie tu, gdzie jestem. Dzięki!
Doktor nauk humanistycznych w zakresie kulturoznawstwa. Jest badaczem internetu i kultury sieciowej, kieruje Medialabem Katowice, organizuje festiwal sztuki i technologii art+bits. Jest członkiem projektu badawczego Shared Cities: Creative Momentum realizowanego w miastach Europy Centralnej.
Do Golden Gate nie trafiłem przez przypadek, imponowało mi, że szkoła angażuje się w życie kulturalne miasta, wspomagając różne inicjatywy oraz organizując własne wydarzenia w tarnogórskich pubach. Smalltalki o muzyce i piłce nożnej w klasie Johna z Liverpoolu przerodziły się szybko w niezwykłe, utrzymywane do dzisiaj znajomości z nauczycielami i innymi uczniami.
Czytaj dalej