News

Zapisy na rok szkolny 2023/2024

Zapisy od 1 września. Zapraszamy: pon-pt, 13:00-18:00. Tel: 327689913.

Zapraszamy do nauki angielskiego w nowym roku szkolnym!
Zapisz się i wpłać pierwszą ratę do 10 września, a otrzymasz w prezencie bardzo przepiękny zestaw: GG t-shirt i GG smycz!

Dear Student,

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na rok szkolny 2023/2024. W naszej ofercie znajdziesz intensywne kursy General English dla dzieci, młodzieży i dorosłych, kursy egzaminacyjne (FCE, CAE, CPE) oraz zajęcia indywidualne obejmujące korepetycje i konwersacje. Oferujemy zajęcia prowadzone przez profesjonalnych lektorów polskich i native speakerów. Ceny naszych kursów, obejmujące gwarantowaną liczbę zajęć w roku szkolnym sprawiają, że wiesz za co płacisz, a przystępny system nieoprocentowanych płatności ratalnych pozwala uniknąć wydawania sporej sumy jednorazowo. Czy to wystarczy, żeby zachęcić Cię do nauki angielskiego w Golden Gate? Jeśli nie jesteś przekonany, popytaj członków rodziny, przyjaciół i znajomych. Z łatwością znajdziesz wśród nich ludzi, którzy w ciągu ostatnich 32 lat byli lub nadal są naszymi słuchaczami. Oni są naszą najlepszą reklamą.

Zapewniamy ciągłość nauki dzięki elastycznemu łączeniu zajęć w trybie stacjonarnym, online i hybrydowym. Oczywiście najlepszą jakość nauczania jesteśmy w stanie zapewnić w trybie stacjonarnym, ale jeśli zajdzie taka konieczność, posiadamy odpowiedni sprzęt i kompetencje, aby z dnia na dzień przejść do trybu hybrydowego lub trybu online. Jednak nawet w sytuacji gdy zajęcia odbywają się stacjonarnie, uczestnik może wziąć w nich udział online w szczególnych przypadkach, np. gdy jest chory lub gdy z innego istotnego powodu nie może przyjść na zajęcia stacjonarne.

Kilka istotnych informacji:
• zapisy rozpoczynamy 1 września, a zajęcia od 22-28 września (różne grupy).
• podczas zapisów sekretariat jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. 13:00-18:00.
• szczegółowe opisy kursów, obowiązujący cennik, wysokość zniżek stypendialnych oraz regulamin znajdziecie Państwo w odpowiednich zakładkach na naszej stronie i materiałach informacyjnych dostępnych w sekretariacie
• raty (10 miesięcznych rat płatnych od września do czerwca) należy opłacać najpóźniej do 25 dnia miesiąca (prosimy o terminowe regulowanie płatności). Wszystkie zniżki sumują się do 30%
• w przypadku konieczności powtórzenia poziomu (też się czasami zdarza :)) przyznajemy 30% zniżki
• zniżki stypendialne przyznawane są dwa razy w roku szkolnym

Na koniec warto jeszcze raz przypomnieć, że jeśli zapiszesz się i wpłacisz pierwszą ratę do 10 września, otrzymasz w prezencie bardzo przepiękny zestaw: GG t-shirt i GG smycz.

Yours sincerely,

Golden Gate Team