O Golden Gate najogólniej jak się da

Kilka słów wstępu na temat szkoły, która wprowadziła nowoczesne nauczanie angielskiego do Ti Dżi :)

Szkoła Języka Angielskiego Golden Gate została założona w 1991 i jest własnością jej dyrektorów: Rafała Drewniaka i Anny Drewniak. Każdego roku uczy się tutaj kilkuset uczniów. Minimalny okres nauki wynosi jeden rok, chociaż wielu słuchaczy uczy się u nas nawet 10 lat.

Naszym celem jest połączenie wysokiej jakości nauczania z serdeczną atmosferą oraz indywidualnym podejściem do potrzeb każdego słuchacza. Sądzimy, że duży procent stałych słuchaczy: (60%-ponad 3 lata, 30%-ponad 5 lat) jest dobrym przykładem naszego zaangażowania.

Szkoła zajmuje drugie piętro dziewiętnastowiecznej kamienicy w centrum Tarnowskich Gór. Posiada sekretariat, pokój nauczycielski wyposażony w biblioteczkę metodyczną, komputer i kopiarkę, oraz 5 przestronnych, estetycznie umeblowanych i dobrze wyposażonych klas.

Poza nauczaniem języka angielskiego, Golden Gate angażuje się w życie kulturalne i społeczne Tarnowskich Gór organizując imprezy muzyczne, akcje charytatywne i inne działania skupiające tarnogórską młodzież.